Hakkımızda

Nano Ahşap Kimdir?


Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan NANO AHŞAP, hayata fark katmak için sizleri bekliyor.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilikçi fikir ve farklı çözüm önerilerimiz, sınırsız renk ve ürün seçeneklerimizle kaliteden ödün vermeden yaşam alanlarınıza değer katan mobilyalar üretmekteyiz.

Müşteri taleplerini doğru algılayarak, hızlı, işlevsel, yaratıcı ve disiplinli düşünce ile alternatif çözümler sunarak sizlere minimum zamanda maksimum verimlilik sağlayan profesyonel teknik alt yapımız ile hizmet sunmaktayız.

Mutlak müşteri memnuniyetini ve zamanında teslim prensibini benimsemiş olan firmamız, çizgisinden ödün vermeden dünya trendlerini takip ederek kalite çıtasını, sektördeki yerini ve sürekliliğini korumayı amaçlamıştır.

 

“MUTLU MEKANLARDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE”

Uğur KINACI

Uğur KINACI

Proje Yöneticisi

Nano Ahşap

Gazi DEMİRÇİN

Tasarım Direktörü

Nano Ahşap

Eraslan ÇELİK

Üretim Direktörü

Nano AhşapRahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan NANO AHŞAP, hayata fark katmak için sizleri bekliyor. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilikçi fikir ve farklı çözüm önerilerimiz, sınırsız renk ve ürün seçeneklerimizle kaliteden ödün vermeden yaşam alanlarınıza değer katan mobilyalar üretmekteyiz.

İletişim Bilgileri

Çamlıtepe Cad No: 53/1 Siteler / ANKARA Telefon:0.312 350 27 28 Faks:0.312 350 27 28 Gsm:0.532 564 79 83 Eposta:info@nanoahsap.com.tr
© Copyright 2016 | Design Marka Vinci