Banyo Dolapları

Evinizde belkide kendiniz en rahat hissettiğiniz yer olan banyolarınız size özel tasarımlarla gözünüze de hitap ederek, çok daha kullanışlı, ferah ve ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayacak şekilde tasarlanarak birinci sınıf işçilikle imal edilmektedir.

Modanın getirmiş olduğu, en canlı renklerin kullanıldığı, modern yada avangard seçeneklerle proje imalat ve montajı nano ahşap tarafından profesyonel ekibi ile titizlikle yapılmaktadır. Üretimde kullanılan birinci sınıf malzemeden ve birinci sınıf işçilikten memnun kalacaksınız çok daha kaliteli ve gösterişli banyo dolaplarına sahip olabileceksiniz.Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan NANO AHŞAP, hayata fark katmak için sizleri bekliyor. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilikçi fikir ve farklı çözüm önerilerimiz, sınırsız renk ve ürün seçeneklerimizle kaliteden ödün vermeden yaşam alanlarınıza değer katan mobilyalar üretmekteyiz.

İletişim Bilgileri

Çamlıtepe Cad No: 53/1 Siteler / ANKARA Telefon:0.312 350 27 28 Faks:0.312 350 27 28 Gsm:0.532 564 79 83 Eposta:info@nanoahsap.com.tr
© Copyright 2016 | Design Marka Vinci