Giyinme Odası

Birçok insanın hayali giyinme odası içerebilecek kadar büyük bir eve sahip olmaktır. Tamamıyla kişisel kıyafetlere ayrılmış bir oda entelektüelliğin doruk noktası gibi görünmektedir. Ama bu, sadece çok az ev sahibi için mümkündür.

Giyinme odası oldukça kişisel bir yerdir ve mükemmel olması için de odanın gerçekten sizin zevkinizi yansıttığından emin olmanızı sağlayacak kişisel stilinizi ve dolap ihtiyacınızı göz önünde tutmak önemli olacaktır. Bir ev içinde giyinme odası işlevsel bir özellik taşır ve bu yüzden amaçlara uygun kullanışlı ve işe yarar olarak tasarlanmış olmalıdır. İçinde yürüyebileceğiniz giyinme odalarından küçük çaplı odalara kadar pek çok seçenek vardır ve tarz ve depolama ile ilgili seçenekler sahip olunan alana bağlıdır. Odanın genişliğine bağlı olarak da makyaj masası gibi mobilyalar alana şıklık katabilir ve aynalar genellikle daha geniş bir etki yaratarak, ışık eklemek için parlak bir fikirdir. Elbette, ortama dâhil her etmen odanın boyutunu yansıtmalıdır ve odanız ideal durumda üstünüzü değiştirmek ve güne hazır olmak için toplu ve sakinleştirici bir etki yaratmalıdır.Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan NANO AHŞAP, hayata fark katmak için sizleri bekliyor. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilikçi fikir ve farklı çözüm önerilerimiz, sınırsız renk ve ürün seçeneklerimizle kaliteden ödün vermeden yaşam alanlarınıza değer katan mobilyalar üretmekteyiz.

İletişim Bilgileri

Çamlıtepe Cad No: 53/1 Siteler / ANKARA Telefon:0.312 350 27 28 Faks:0.312 350 27 28 Gsm:0.532 564 79 83 Eposta:info@nanoahsap.com.tr
© Copyright 2016 | Design Marka Vinci